18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
57dn.13godz.28min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zaprezentowano porozumienie z Qatar Airways

Zaprezentowano porozumienie z Qatar Airways

Preyzdent Sandro Rosell uczestniczył dziś w prezentacji porozumienia z Qatar Airways, który stanie się głównym sponsorem FC Barcelony począwszy od 1 lipca 2013. Od przyszłego sezonu logo Qatar Airways będzie widoczne na przodzie koszulki Barçy zamiats Qatar Foundation. Kilka szczegółów umowy prezydent wyjaśnił razem z dyrektorem generalnym, przedsiębiorstwa, Akbarem Al Bakerem.

Przypomnijmy, że w 2010 roku FC Barcelona podpisała umowę z Qatar Sports Investments, która obowiązuje do 30 czerwca 2016, a istnieje w niej zapis o tym, że logo Qatar Foundation może zostać zastąpione przez inne. Pisaliśmy o tym tutaj, tutaj i tutaj. Począwszy od sezonu 2011/12 logo Unicefu zostało przesunięte na tylną część koszulek, a współpraca z tą organizacją nie została zamknięta.

Rosell: Łączy nas dążenie do doskonałości

Prezydent FC Barcelony wyraził swoją satysfakcję „z możliwości współpracy od 1 lipca z globalną firmą, jaką jest Qatar Airways”, z którą Barça dzieli, pośród innych wielu rzeczy, „dążenie do doskonałości”. Rosell dodał, że „ten patronat da wiele korzyści klubowi, ale także naszemu miastu i krajowi”. Wyraził też wdzięczność Qatar Foundation: „Przez ostatnie dwa lata była to bardzo owocna współpraca, którą będziemy kontynuować za pośrednictwem naszej Fundacji”.

Akbar Al Baker natomiast powiedział, że „Ta strategiczna współpraca z FC Barceloną podnosi nasze marki na nową płaszczyznę na scenie międzynarodowej”. Dyrektor generalny Qatar Airways podkreślił, że „wartościami, które nas łączą jest pasja bycia najlepszymi w tym co robimy. Jesteśmy globalną firmą, która łączy pasażerów w miastach na całym świecie. Także FC Barcelona łączy globalnie, buduje mosty z wszystkimi swoimi kibicami, których ma na całym świecie”.

Źródło: FCBarcelona.catKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/03/zaprezentowano-porozumienie-z-qatar-airways/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.