28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.21min.
12.90 X3.60 22.25 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alexis czeka na decyzję Barçy

Alexis czeka na decyzję Barçy

Mundo Deportivo pisalo wczoraj o spotkaniu w Turynie, w którym udział mieli brać: dyrektor sportowy Juventusu Fabio Paratici, agent Alexisa Fernando Felicevich oraz dyrektor Giuseppe Moratta. Mieli oni omówić szczegóły transferu napastnika.


Włoskie media informowały, że rozmowa także miała na celu poprawienie warunków umowy Arturo Vidala, którego reprezentuje ten sam agent, co Alexisa. Chilijczyk ma odnowić kontrakt z Juventusem Turyn do 2018 roku.

 

Jak wyjaśnia Sportitalia, Alexis jest priorytetem dla Czarnej Damy i miałby to być transfer wzmacniający zespół na sezon 2013/2014. „W tym momencie”, kiedy trwa jeszcze obecny sezon, „Barça nie zamierza umieszczać Alexisa na liście transferowej, ale jeśli w końcu oświadczy, że nie widzi go w swoich szeregach, poprosi o kwotę od 28 do 30 milionów euro” za transfer. Ponadto, zwraca się uwagę, że Felicevich i Marotta „wrócą do rozmów”.

 

Inne źródła twierdzą, że podczas spotkania Felicevich powiedział, iż Alexis czeka na plany FC Barcelony na następny sezon, które są w toku i wtedy zadecyduje o swojej najbliższej przyszłości. Chilijski napastnik wiele razy sygnalizował, że chce pozostać na Camp Nou.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 

mainXX:/2013/04/alexis-czeka-na-decyzje-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.