24.02.2024, g. 16:15
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Getafe CF
Do meczu pozostało:
2dn.13godz.12min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bardzo trudne negocjacje z Guaitą

Bardzo trudne negocjacje z Guaitą

Negocjacje z Vicentem Guaitą wyglądają na bardzo trudne. Dwa lata temu bramkarz Valencii przedłużył kontrakt do 2015 roku z klauzulą wykupu o wartości 30 milionów euro. Kwota ta wydaje się być nieosiągalna dla FC Barcelony.


Jest jednak jedna rzecz, która może pomóc FC Barcelonie – pilna potrzeba złagodzenia napięć w Valencii, które są spowodowane nagłą koniecznością transferów. Odejście Manuela Llorente, który jeszcze nie dawno był prezydentem, powoduje, że wielu zawodników czuje się niepewnie, co może pomóc w obniżeniu ceny.

 

Są jednak rzeczy, które są przeciwko FC Barcelonie – Diego Alves utrudnia jakiekolwiek rozmowy. Brazylijczyk jest również ważny, a jego otoczeniu już od jakiegoś czasu wściekle ogłasza chęć zmiany otoczenia.Valencia na pewno nie pozwoli, aby w jednym okienku transferowym stracić dwóch klasowych bramkarzy.

 

Guaita i Diego Alves już od jakiegoś czasu grają naprzemiennie w wyjściowym składzie, co żadnemu nie wychodzi na dobre. Chociaż mówi się, że Brazylijczyk także znajduje się na liście transferowej FC Barcelony, to Vicent jest priorytetem dla zarządu katalońskiego klubu.

 

Guaita jest stale obserwowany przez FC Barcelonę i jego nazwisko jest głównie wymieniane w kwestii zastąpienia między słupkami Valdésa, który nie chce przedłużyć kontraktu obowiązującego do 2014 roku. Narcís Julià, z polecenia Zubizarrety, pojawiał się wiele raz na Mestalla.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/04/bardzo-trudne-negocjacje-z-guaita/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.