08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
163dn.0godz.31min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Bartomeu: Bayern ma obecnie lepszą formę niż Barcelona

Bartomeu: Bayern ma obecnie lepszą formę niż Barcelona

Wiceprezydent FC Barcelony – Josep Maria Bartomeu powiedział w programie „Klub Mitjantit” w rozgłośni katalońskiego radia kilka słów na temat portero Barcelony oraz omówił kilka innych kwestii. 

 

„Rosell ma kontakt z Valdésem i jasne jest, że jeśli zgodzi się pozostać z nami do końca kontraktu (2014 rok), to klub nie zakupi teraz bramkarza”. Bartomeu przyznał także, że „szanujemy Madryt i jego piłkarzy, ale stawianie na Casillasa jako nasz główny cel nie jest prawdą”.

 

O Éricu Abidalu powiedział, że „uważamy go za gracza, który nadal może nam dużo zaoferować, nie myślimy o jakiejś pozycji instytucjonalnej dla niego. Ma podpisaną umowę, że jeśli rozegra określoną ilość meczów, to automatycznie odnowi się jego kontrakt”.

 

Zapytany został także o Tito Vilanovę „pozostanie trenerem na następny sezon” i Neymara „poszła w świat informacja, że się nim interesujemy. Każdy klub i trener chciałby mieć takiego piłkarza jak on. Jest doskonałym graczem, ale gra w Barcelonie nie należy do łatwych”, powiedział.

 

Na temat półfinału z Bayernem powiedział, że „Bayern jest faworytem tej edycji. Obecnie mają dużo lepszą formę niż Barcelona”.

 

Jeśli chodzi o przyszłość klubu to dla Bartomeu jest jasne, kto będzie ją tworzył. „Deulofeu to piłkarz, który otwiera sobie szeroko drzwi, aby zagrać w pierwszej drużynie. Będzie ważny w przyszłości dla Blaugrany”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/04/bartomeu-bayern-ma-obecnie-wyzsza-forme-niz-barcelona/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.