Bartra: Z Milanem udało się, czemu nie teraz?

Bartra: Z Milanem udało się, czemu nie teraz?

Marc Bartra był jednym z aktywniejszych i najlepszych zawodników FC Barcelony na boisku… ale także najbardziej optymistycznym. Młody defensor, który rozpoczął mecz od początku, wierzy w przeprowadzenie remontady na Camp Nou.


Bartra zaapelował do fanów, aby zachęcić ich do jak największej aktywności na Camp Nou: „Jest to trochę trudne. Przegrywać 0-4 nie jest łatwe, ale musimy iść dalej. Jest jeszcze rewanż, stadion powinien być pełny, każdy powinien przyjść i wspierać zespół. Jeśli dokonaliśmy remontady z Milanem, dlaczego nie możemy zrobić tego teraz?”.

 

Wypowiadając się przed opuszczeniem Allianz Arena, Bartra uznał, że pozostaje „jestem bardzo pewny”, co do swoich rówieśników i dodał: „Dzisiaj nie było naszego dnia, ale ufam, że jest to możliwe”.

 

„Musimy być optymistami”, kontynuował. „Jesteśmy Barça, jesteśmy najlepszą drużyną na świecie, byliśmy wcześniej i nadal jesteśmy. Z optymizmem i pozytywizmem trzeba iść naprzód”, mówił. Na zakończenie dodał: „Szkoda moich niewykorzystanych szans, nieczęsto je mam i żałuje, że to nie wpadło. Nie jestem niezadowolony z pracy, jaką wykonałem”.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB