3dn.0godz.38min.

Bayern znów gromi

Bayern Monachium ma już za sobą ostatni test przed półfinałem Ligi Mistrzów z FC Barceloną. Bawarczycy zdali go na szóstkę i to dosłownie, bo wygrali aż 6-1 z Hannoverem 96.

Już po pierwsze połowie było 3-0 dla Bayernu Monachium. Bramki zdobywali kolejno: Stindl (samobójcza), Ribéry oraz Gómez. Kolejne gole padały już po przerwie i tym razem ich autorami byli ponownie Gómez, dwa razy Pizarro oraz Hoffmann.

Bezsprzecznym bohaterem meczu był Pizarro, który dwa razy trafiał do siatki rywala, ale także dwa razy brał udział przy golach kolegów. Bayern Monachium jest królem Bundesligi w drugiej rundzie, kiedy to jeszcze nie stracił żadnego punktu i jest niepokonany od 21 spotkań!

Hannover 96 1 – 6 Bayern Monachium

Stindl, 0-1 (sam.), 15;

Ribéry, 0-2, 22;

Mario Gómez, 0-3, 39;

Mario Gómez, 0-4, 62;

Pizarro, 0-5, 71;

Hoffmann, 1-5, 84;

Pizarro, 1-6, 85.

Hannover 96: Zieler, Pander, Schulz, Djourou, Cherundolo, Andre Hoffman, Sergio Pinto, Rausch, Schlaudraff, Stindl i Biram Diouf. Zmiany: Miller, Haggui, Sakai, Schmiedebach, Abdellaoue, Sobiech i Konan Ya. Trener: Mirko Slomka.

Bayern Monachium: Neuer, Rafinha, Van Buyten, Dante, Alaba, Tymoschuck, Scwensteiger, Ribéry Müller, Pizarro i Mario Gómez. Zmiany: Starke, Lahm, Contento, Javi Martínez, Robben, Can i Shaqiri. Trener: Jupp Heynckes.