04.10.2022, g. 21:00
Liga Mistrzów
Inter Mediolan vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.59min.
14.20 X3.85 21.83 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

„Dziś gramy o 80% eliminacji”

„Dziś gramy o 80% eliminacji”

Trener FC Barcelony, Tito Vilanova, zebrał swoich piłkarzy tuż przed treningiem na Allianz Arena, aby przekazać im jasną, zwięzłą i przekonującą wiadomość.


Przed treningiem Jordi Roura oraz Xavi Hernández pojawili się na konferencji prasowej, gdzie wypowiadali się o trudzie spotkania z Bayernem Monachium oraz swoich szansach i siłach. Trener FC Barcelony, Tito Vilanova, w swoich wypowiedziach był bardziej jasny i mocniejszy. Jego przemówienie do piłkarzy trwało trzy minuty.

 

Przed rozpoczęciem treningu na Allianz Arena, Tito wezwał wszystkich swoich piłkarzy, aby krótko, ale wyraźne, przekazać im swoje słowa: „Pomyślcie o jutrze”, mówił, „Gramy o 80% eliminacji. To spotkanie będzie ustawiać przebieg dwumeczu i to jest pewne”.

 

Poruszył on jeszcze jedną ważną rzecz przed dzisiejszym spotkaniem: „Przede wszystkim musimy strzelić, nie możemy pozostawić tego, nie możemy mieć zera”. Bramka strzelona na wyjeździe może okazać się kluczowa podczas rewanżu na Camp Nou, ale drużyna też nie może zapominać o obronie.

 

Piłkarze słuchali uważnie słów trenera. Wydaje się, że wszyscy w szatni są świadomi, że powtórzenie wyczynu, jakiego doświadczyliśmy w ćwierćfinale przeciwko AC Milan na Camp Nou, byłoby niemal samobójstwem z Bayernem Monachium. Dlatego priorytetem jest, aby uzyskać dobry wynik w Niemczech, aby móc iść z pewnymi gwarancjami na mecz do Barcelony.

 

Źródło: Sport.es / MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Inter Mediolan - FC Barcelona

Liga Mistrzów

04/10/2022 / 21:00

FC Barcelona - Celta Vigo

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

09/10/2022 / 21:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.