04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.13godz.56min.
13.75 X3.75 21.9 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Hummels: Barça? Rozważę to

Hummels: Barça? Rozważę to

Środkowy obrońca Borussi Dortmund, Mats Hummels, jest jednym z kandydatów do wzmocnienia linii defensywy FC Barcelony w letnim okienku transferowym. Niemiec po raz pierwszy wypowiedział się na temat zainteresowania ze strony Barçy.


Przemawiając dla tygodnika Sport Bild, Hummels powiedział, że „Razem z moim ojcem (reprezentantem) odmówiliśmy 99,9% zespołów z całego świata, którzy zgłosili się do nas. Jednak FC Barcelona jest jednym z dwóch lub trzech klubów, gdzie mógłbym się ewentualnie przenieść”.

 

24-letni środkowy obrońca ma obecnie ważny kontrakt z zespołem z Dortmundu do 2017 roku. Dodał on, że w przypadku pojawienia się oferty z FC Barcelony „rozważę, czy jest sens wyjeżdżać” i podkreśla, że „najpierw chciałbym rozważyć moje odejście, nie mówię, że jestem gotów do pracy” poza Borussią.

 

Zarówno sam Mats, jak i Hermann Hummels, ostrożnie wypowiadają się w mediach na temat różnych medialnych donosów i plotek. Warto zaznaczyć, że nie jest on jedynym kandydatem, a FC Barcelona posiada dłuższą listę zainteresowanych.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/04/hummels-barca-rozwaze-to/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.