Iniesta: Sędziowie? Boli, gdy o tym wspominam

Iniesta: Sędziowie? Boli, gdy o tym wspominam
Andrés Iniesta zabrał głos po remisie na Parque de los Príncipes, mówił o kontuzjowanych, sędziach i o meczu rewanżowym na Camp Nou, który zapowiada się jako trudny. 
 
Drogi rachunek:
 
„Tak, oczekiwaliśmy innego wyniku, zwłaszcza gdy prowadziliśmy 2-1. Pozostawia to po sobie gorzki smak. Mamy remis, 2-2 to nie jest zły wynik. Odnośnie do graczy, którzy nie zagrają w następnym meczu – to dla nich też jest trudne. Musimy poczekać, aby zregenerować się jak najszybciej i nie zmarnować tego, co już mamy”.
 
Sędziowanie Thompsona i Starka:
 
„Praca sędziów zawsze jest trudna. To pokazuje, że piłka nożna pełna jest błędów i skomplikowanych zagrań. Najważniejsze, że rozegraliśmy dobry mecz. Poza tymi decyzjami, wracamy z całkiem dobrymi wrażeniami i smutkiem wobec graczy, bez których będziemy grali osłabieni”.
 
Kibice – czynnik decydujący:
 
„Tak, remis 2-2 jest dobry, dzięki temu wszyscy wiedzą, że PSG ma wyjątkowych zawodników. Mamy remis i drugie spotkanie rozgrywamy u siebie, ale musimy zagrać z taką samą intensywnością, jak przeciwko Milanowi. To jest do zrobienia. Jeśli chcemy być w półfinale, musimy zagrać naprawdę doskonały mecz”.
 
Źródło: As.com

 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB