04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.20godz.39min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jean-Marie Pfaff: Messi jest prezentem od Boga

Jean-Marie Pfaff: Messi jest prezentem od Boga
Jean-Marie Pfaff, uznawany za jednego z najlepszych bramkarzy wszechczasów, przeanalizował Barçę i Bayern – jedną z drużyn w których grał.
 
Pfaff skomentował informacje w La Xarxa: „Valdés ma więcej doświadczenia niż Neuer, jest bardzo dobrym bramkarzem i pasuje do klubu takiego jak Barcelona. Sprawy wydają się iść po myśli Bayernu, ale nie możemy zapominać, że nie jest łatwo grać z Barçą. Będą wykorzystywać wszystkie swoje umiejętności przeciwko Bayernowi, dlatego rola bramkarza będzie fundamentalna”. 
 
O zawodniku Blaugrany – Leo Messim, Pfaff powiedział, że „Jest on prezentem od Boga. Jest przykładem dla wszystkich dzieci, wszyscy są fanami Messiego. Kiedy widzą piłkę i bawią się nią w ogrodzie, każdy stara się go naśladować i to jest ogromna satysfakcja”. 
 
Oceniając stronę niemiecką Pfaff podkreśla: „Bayern pracował bardzo dobrze w ciągu ostatnich dwóch, trzech lat i Van Gaal wykonał dobrą pracę jako trener. Mogą sprawić wiele trudności Barcelonie, ponieważ grają szybko i bardzo dokładnie”. 
 
Inną kwestią, którą poruszył Pfaff była przyszłość Pepa Guardioli w Monachium: ” Guardiola jest profesjonalistą, miłym człowiekiem, którego szanuję. Przejdzie do klubu, gdzie wszystko jest perfekcyjnie zorganizowane. Bayern też ma szczęście, ponieważ jest to trener, którego wyniki mogą odnosić takie same sukcesy, jak w Barcelonie”, podsumował. 
 
 
Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/04/jean-marie-pfaff-messi-jest-prezentem-od-boga/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.