18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
55dn.7godz.46min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Juvenil poznał już 4 możliwych rywali w Pucharze Mistrzów

Juvenil poznał już 4 możliwych rywali w Pucharze Mistrzów

Juvenil A, którego trenerem jest Jordi Vinyals poznał już kilku możliwych rywali, z którym być moze zmierzy się w Pucharze Mistrzów. Listę ośmiu młodych uczestników otwiera Real Madryt, Athletic Bilbao, a dołącza do nich Barcelona, Celta Vigo oraz Las Palmas. Pozostałe trzy miejsca wyłonią się z grupy 4,5 i 7.

 

Juvenil już myśli o finale, który prawdopodobnie zostanie rozegrany w okolicach 5-10 maja w Vigo. W tą niedzielę podopieczni Jordiego Vinyalsa wygrali 24 mecz na 28 możliwych. Adama Traore był jedynym strzelcem bramki w spotkaniu przeciwko Sant Andreu.

 

Barcelona, Celta, Las Palmas, Athletic i Real Madryt będą musieli poczekać co najmniej tydzień, aby dowiedzieć się z kim mogą konkurować. Puchar młodzieżowych Mistrzów organizowany jest od sezonu 95-96, a od zeszłego sezonu organizowany jest w systemie pucharowym, czyli są ćwierćfinały i półfinały. Mecze pucharowe będą rozgrywane na stadionie Madroa, gdzie grają drużyny młodzieżowe Celty, natomiast finał prawdopodobnie zostanie rozegrany na Balaídos. Ostatnim mistrzem była Sevilla, która pokonała Espanyol. Real Madryt to drużyna, która najwięcej razy zdobywała to trofeum – 4, Barcelona jest na drugim miejscu z dorobkiem trzech takich pucharów.

 

Na razie dużo wskazuje na to, że trzema ostatnimi drużynami, które się zakwalifikują ze swoich grup będą Villareal, Málaga/Almería, Sevilla i Atlético Madryt.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2013/04/juvenil-poznal-juz-4-mozliwych-rywali-w-pucharze-mistrzow/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.