16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.15min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kluczowe wejście Messiego

Kluczowe wejście Messiego

Początkowo Leo miał mieć kilkutygodniową przerwę w grze, następnie miał na pewno nie wystąpić w rewanżu z PSG, a jak było dzisiaj? Wszyscy widzieliśmy. Najlepszy piłkarz świata mimo problemów z kolanem zagrał i przyczynił się w niemałym stopniu do wyrównania.

Na twarzy Leo wyraźnie gościły nerwy, a realizator wielokrotnie pokazywał nam gesty Messiego obgryzającego paznokcie. Argentyńczyk bardzo chciał pomóc zespołowi. Jego czas przyszedł w drugiej połowie spotkania przy stanie 0-1 dla Paryżan. Zajęło mu tylko kilkanaście minut do wypracowania wyrównującej, ważnej bramki Pedro. Asystę zaliczył David Villa, można zatem uznać, że akcja była tworem trio MVP.

W dalszej części starcia La Pulga rzadko brał udział w grze, nie wymuszał nawet pressingu na francuskich graczach. Jednak gdy tylko był przy piłce widać było ten magiczny dotyk. Pod koniec spotkania pomagał zespołowi w utrzymywaniu się przy piłce. Na całe szczęście cel został osiągnięty i Barcelona zagra w półfinale, a Leo będzie mógł teraz odpocząć w najbliższym ligowym spotkaniu.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/04/kluczowe-wejscie-messiego/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.