21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.23min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Kolejny szczyt w sprawie transferów

Kolejny szczyt w sprawie transferów

Tito Vilanova i Andoni Zubziarreta spotkali się wczoraj, aby omówić ostatnie szczegóły, co do wyglądu kadry na sezon 2013/14. Na tym szczycie, jak donosi Mundo Deportivo, dyrektor sportowy oraz trener wymienili poglądy na temat wielu zawodników.


Kolejny szczyt jest już zaplanowany, choć data nie jest znana. Wiadomo, że weźmie w nim udział także Sandro Rosell. Klub będzie podejmować decyje na temat odejść, przyjść oraz wypożyczeń. Nie zabraknie także Narcísa Julii i Alberta Valentína, którzy są współpracownikami Zubizarrety, oraz Josepa Marii Bartomeu.

 

To wydarzenie nie ma jeszcze nakreślonego miejsca i daty, ale wszystko wskazuje na to, że będzie to dzień dostosowany do harmonogramu wszystkich obecnych osób. Wczoraj nie mogło się ono odbyć wspólnie, ponieważ prezydent wyjechał do Sewilli na zebranie Ernst&Young.

 

Barça chce jak najszybciej zamknąć listę priorytetów oraz tę awaryjną. Na chwilę obecną, kiedy brak ciągłości kontraktu Víctora Valdésa, numerem jeden do bramki FC Barcelony jest portero Valencii, Vicente Guaita. Tito ponadto zwrócił uwagę na doświadczonego środkowego obrońcę, pomocnika, który odciążył by Xaviego oraz jednego lub dwóch napastników. Ostatnia rzecz zależy od tego, czy na Camp Nou przybędzie Neymar.

 

Zubizarreta także poinformował o ofertach, jakie otrzymali zawodnicy pierwszej drużyny. Ważną kwestią są także odnowienia kontraktów przez piłkarzy Eusebio. Nie wiadomo także, co z Luisem Alberto, który jest w rezerwach na wypożyczeniu.

 

W najbliższym czasie powinniśmy poznać więcej szczegółów na temat planu transferowego FC Barcelony i czekać jedynie na jego sfinalizowanie. Sezon powoli dobiega końca i wielkimi krokami zbliża się otwarcie okienka transferowego.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/04/kolejny-szczyt-w-sprawie-transferow/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.