Komunikat oficjalny FC Barcelony

Komunikat oficjalny FC Barcelony

Dziś pojawiły się kontrowersyjne słowa honorowego prezesa Bayernu Monachium, Franza Beckenbauera, o których można przeczytać tutaj. FC Barcelona zareagowała bardzo szybko i można już przeczytać oficjalny komunikat.


Po słowach Franza Beckenbauera dla Bild, FC Barcelona skontaktowała się z Bayernem Monachium. Bawarski klub natychmiastowo wysłał odpowiedź od honorowego prezesa. Poniżej prezentujemy jego treść:

„Przepraszam, jeśli moje komentarze zostały źle zrozumiane. Powiedziałem tylko, że Barça zrobi co może, aby dostać się do finału, ale nie w sposób nielegalny. Kiedy mówię, że będą korzystać z wszystkiego, co mają do dyspozycji, mam na myśli presję na swojego rywala, czyli coś, co jest normalne na boisku. Jest to coś, co robiłem jako zawodnik i podczas mojej pracy, jako trener. Barça to jedna z największych i najbardziej uczciwych klubów na świecie i mają cały mój podziw. Jestem przekonany, że „fair play” będzie przewodniczył starciu w środę. Dwie drużyny zrobią wszystko co możliwe, aby dostać się do finału, a to jest to, co chciałem powiedzieć”.

 

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB