Konferencja prasowa: Thomas Müller

Konferencja prasowa: Thomas Müller

„Mam nadzieję, że nie, ale z pewnością zobaczymy innego Messiego”, powiedział jeden z bohaterów pierwszego meczu. Müller powiedział tak: „50 bramek w roku, pokazuje zależność Barçy od Messiego”.

 

„Ci sami gracze, z tym samym pomysłem, jednak nie tak słabi jak w pierwszym spotkaniu. Musimy bardzo dobrze się bronić, kontrolować posiadanie piłki i atakować. Różnicą będzie wysiłek fizyczny jaki trzeba będzie włożyć w spotkanie. Walczymy o wszystko. Mimo przewagi jaką sobie wywalczyliśmy mają możliwość odrobić straty, nie możemy do tego dopuścić”.

 

Messi: W Bilbao okazał się jednym z najlepszych. Kiedy strzela się 50 bramek, to drużyna się uzależnia od zawodnika. W Monachium nie było go widać i nie wiem dlaczego. Mam nadzieję, że nie, ale myślę, że gra Messiego na Camp Nou będzie wyglądała inaczej.

 

Van Gaal: Był dla mnie bardzo ważny. Pomógł mi się doskonalić w zawodowym futbolu. Uważam, że zaczął tworzyć Bayern, który obecnie walczy z  Barceloną.

 

Mecz Barcelony z Milanem: Nie widziałem transmisji, oglądałem ich na żywo. Jesteśmy świadomi, że Barcelona może nas przycisnąć, jeśli nie będziemy nic grać. Milan tak właśnie zagrał i odpadli.

Bundesliga vs La Liga: Obydwa mecze półfinałowe odbyły się w Niemczech, a hiszpańskie drużyny są bardzo silne u siebie, ale kiedy Bayern i Borussia wygrywają bez większych problemów, to odzwierciedla skuteczność naszego futbolu… tak samo jak w reprezentacji.

 

Źródło: AS.com

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB