16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.16godz.22min.
12.15 X3.60 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Marc Bartra: Jeśli dostanę szansę w Monachium, to nie zawiodę

Marc Bartra: Jeśli dostanę szansę w Monachium, to nie zawiodę

Marc Bartra to jeden z najmłodszych zawodników w kadrze. Chociaż dopiero od roku jest pełnoprawnym członkiem pierwszej drużyny, to na dzisiejszej konferencji prasowej potwierdził, że cechuje go ogromna ambicja.


„Czuję się bardzo dobrze trenując z kolegami z drużyny. Staram się wykonywać więcej ćwiczeń i tym samym stawać się coraz lepszym”, powiedział Marc Bartra. Obrońca wyznał również, że jest „człowiekiem bardzo ambitnym i występ w półfinale Ligi Mistrzów to naprawdę duże wyzwanie.”

„Jeżeli mi zaufają i dostanę swoją szansę na występ w Monachium, to postaram się nikogo nie zawieść”, stwierdził Bartra, który bardzo wierzy w swoje umiejętności. „Im coś jest bardziej skomplikowane, to sprawia, że bardziej tego pożądam, aż w końcu to zrobię”, przyznał Katalończyk. „Do tego momentu przygotowywałem się przez cały sezon, aż w końcu nadszedł mój moment”, powiedział, dodając, że chce „rozwijać się jako zawodnik.”

„Aby być mistrzem Europy musisz pokonać najlepszych. Ja od dzieciństwa lubiłem występować w finałach i innych spotkaniach przeciwko Madrytowi z moimi przyjaciółmi, o których wiedziałem, że mnie nie zawiodą”, powiedział.

 

Ponadto wyjaśnił, że dla Barçy liga jest bardzo ważna. „Mamy wiele punktów nad Madrytem, ale znamy ten zespół i jego potencjał. My jesteśmy graczami tej ligi przez cały sezon”, przyznał Bartra.

 

„Jestem świadomy, w jakiej drużynie występuję i choć nie zawsze wszystko szło po mojej myśli, to do końca wierzyłem, że mój czas w końcu nadejdzie. Myślę, że powoli się rozwijam i to jest dla mnie najważniejsze”, wyjaśnił Bartra, który na zakończenie dodał, że „rywalizacja i trenowanie sprawia, że stajesz się najlepszym graczem.”

 

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/04/marc-bartra-jesli-dostane-szanse-w-monachium-to-nie-zawiode/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.