31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.2godz.57min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Marcelo marzy o Barçy

Marcelo marzy o Barçy

Obrońca PSV, Marcelo, który grał także w Wiśle Kraków, w ostatnim z wywiadów przyznał, że chciałby wejść na kolejny szczebel swojej kariery i stwierdził, że marzy mu się FC Barcelona.


„Chciałbym grać w Barcelonie, byłoby cudownie. Tam triumfowali tacy piłkarze, jak Romario i Koeman, a ostatnio był także Afellay”, powiedział zawodnik, który nazywa się Marcelo i trzy sezony temu przybył do Eindhoven. Stał się niezbędnym zawodnikiem dla Dicka Advocaata. Jest środkowym obrońcą o bardzo dobrych warunkach fizycznych (1,91 wzrostu), a ponadto ma idealną kontrolę nad piłką.

 

Silny fizycznie brazylijski zawodnik skończy 26 lat w dniu 20 maja. Grał w reprezentacji narodowej do lat 20 i zaczynał w Santosie. Wisła Kraków dała mu szansę na przyjazd do Europy i spędził dwa lata w Polsce. Potem przniósł się do PSV. Teraz mija trzeci sezon w Eredivisie.

 

Zawodnik uważa, że jest to najlepszy czas, aby zrobić ważny krok do przodu i przenieść się do wyższej ligi. Twierdzi także, że idealnie pasowałby do gry w FC Barcelonie. W Holandii już zaczęły pojawiać się pogłoski o zainteresowaniu katalońskiej drużyny środkowym obrońcom, ale Marcelo stwierdza: „To jest jak marzenie”.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2013/04/marcelo-marzy-o-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.