Martinez: Nigdy bym nie przypuszczał, że wygramy 4-0

Martinez: Nigdy bym nie przypuszczał, że wygramy 4-0

Hiszpański pomocnik Bayernu Monachium, Javi Martínez, stwierdził, że „nigdy nie wierzyłem, że mogliśmy wygrać 4-0 z Barceloną” i podkreślił, że mimo dobrego wyniku „nie możemy zrelaksować się na Camp Nou„.


Na temat samego spotkania, Martínez stwierdził: „Każdy kto gra przeciwko tej drużynie wie, że bardzo trudno jest wejść w posiadanie piłki. Wiedzieliśmy, że jeśli nam nie uda się tego podjąć, to będziemy próbować grać z kontrataku, bo w tym też jesteśmy bardzo dobrzy”.

 

Co do kontrowersyjnych trzech bramek i braku karnego po zagraniu ręką Piqué, powiedział: „Na żywo nie zauważyłem, aby pojawiły się jakieś kontrowersje”. Na zakończenie pomocnik powiedział: „Jeśli wygramy finał to wtedy powiem, że jesteśmy najlepszą drużyną w Europie. Jeśli tak się nie stanie, nie powiem. Teraz jesteśmy jednym z czterech najlepszych zespołów w Europie”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Jeśli wygramy finał to wtedy powiem, że jesteśmy najlepszą drużyną w Europie. Jeśli tak się nie stanie, nie powiem. Teraz jesteśmy jednym z czterech najlepszych zespołów w Europie.


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB