31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.17godz.30min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi: Finał z Realem na Wembley byłby wyjątkowy

Messi: Finał z Realem na Wembley byłby wyjątkowy

Lionel Messi udzielił wywiadu dla „The Times of India”, gdzie poruszył temat dwumeczu z Bayernem Monachium w Lidze Mistrzów. Argentyńczyk wyraził podziw dla niemieckiego zespołu, który staje na drodze do finału na Wembley.


„Każdy przeciwnik w tych półfinałach jest bardzo trudny, ale Bayern w tym roku jest bardzo, bardzo dobry. Grają oni na bardzo wysokim poziomie i strzelili wiele bramek”, powiedział Leo Messi.

 

Messi również uważa, że Bayern ma wiele motywacji „po tym, co stało się na koniec poprzedniego sezonu, kiedy to przegrali w finale z Chelsea na swoim boisku” oraz dodał: „Myślę, że ich pragnienie zdobycia tytułu jest jeszcze większe tym razem. Bayern jest silniejszy niż w roku zeszłym, w mojej opinii”.

 

Na temat ewentualnego finału na Wembley, Messi powiedział: Nie rozmawiamy o finale, teraz jest tylko Bayern, a jeśli dojdziemy do końca, to nie obchodzi mnie, z kim będziemy grać”, ale zaznaczył jednocześnie: „Finał Wembley z Realem Madryt byłby wyjątkowym meczem dla wielu rzeczy i wielu osób”. „Jeśli będziemy mieli do czynienia z Madrytem w finale, to na pewno będzie wielkie show”, zakończył.

 

Źródło: AS.com

mainXX:/2013/04/messi-final-z-realem-na-wembley-bylby-wyjatkowy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.