04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.24min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Monchi: Nie mam wątpliwości, że Luis Alberto wróci do Sevilli

Monchi: Nie mam wątpliwości, że Luis Alberto wróci do Sevilli
Monchi, dyrektor sportowy FC Sevilli, uważa że Luis Alberto z Barçy B, wróci do Sevilli pod koniec obecnego sezonu. Jak oświadczył w Diario del Sevilla: „Nie mam żadnych wątpliwości. Zgodnie z tym, o czym rozmawia się w piłkarskim środowisku, dostrzegam możliwość zakupu. Wydaje się to trochę trudne, ale nie niemożliwe”. 
 
Kierownik Sevilli wyjaśnił, że może zapłacić „tylko 4. miliony , ponieważ ma już zakontraktowanych kilku zmienników”. Ma zamiar naciskać Barçę, dopóki „zawodnik wypożyczony do Barcelony, nie wróci do Sevilli i nie zagra w pierwszym składzie”.
 
Pochwały Alberto
 
Monchi chwali obecnego piłkarza Barcelony B: „Jego dobra gra, była dla nas największym sukcesem, jaki osiągneliśmy”. Dyrektor sportowy przyznał też, że klub nie za dobrze potraktował napastnika zeszłego roku: „Został wypożyczony rok temu, ponieważ chciałem poszerzyć jego horyzonty  w Segunda B, stowrzyć mu możliwości, których Míchel, Marcelino czy Manzano, mu nie stworzyli”. Dodał: „Jesteśmy zdeterminowali, by w przyszłości odzyskać zawodnika, którego ukształtowaliśmy”. 
 
 
Źródło: MundoDeportivo. com

mainXX:/2013/04/monchi-nie-mam-watpliwosci-ze-luis-alberto-wroci-do-sevilli/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.