Tito do piłkarzy: Dziś decydujący mecz

Tito do piłkarzy: Dziś decydujący mecz

Wrócił przywódca. Tito Vilanova podczas wczorajszego treningu po raz kolejny pokazał swoją siłę i moc. Wygłosił on kilka słów do swoich zawodników na murawie Parc des Princes. Był w świetnej formie, a jego wiadomość była przejrzysta.


„Awans rozstrzygnie się jutro (dziś – przyp. red.), tutaj w Paryżu”, te słowa Tito Vilanovy były przewodnim motywem sesji treningowej FC Barcelony na Parc des Princes. Wszystko dlatego, że trener chce uniknąć zdekoncentrowania i uchronić piłkarzy od myślenia nad rewanżem na Camp Nou.

 

Tito ostrzegał zawodników, że „nie chcę takiego spotkania, jak z Milanem”. Nalegał na swoich piłkarzy i jasno mówił, czego oczekuje: „Maksymalnego skoncentrowania i unikania większych błędów w defensywie”, jak to miało miejsce ostatnio w Vigo.

 

Dyskusja ta trwała przez cztery minuty, a w tym czasie trener prowadził swój monolog. Chciał on wzmocnić drużynę i podnieść na duchu. Swoje przemówienie przeplatał energicznymi ruchami prawej ręki. Zawodnicy i sztab techniczny słuchali go uważnie.

 

Po prawej stronie Tito stał Leo Messi, który był bardzo skoncentrowany, jak każdy zawodnik przebywający w tym momencie na Parc des Princes. Barça musi zagrać swoje i zacząć dominować od początku, bez żadnych niespodzianek, które mogłyby stać się grzechem śmiertelnym dla Ligi Mistrzów.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB