Toshack: Nie zaskoczyło mnie wyraźne zwycięstwo Bayernu

Toshack: Nie zaskoczyło mnie wyraźne zwycięstwo Bayernu

John Benjamin Toshack powiedział w wywiadzie dla stacji Xarxa, że spodziewał się zwycięstwa Bayernu Monachium nad FC Barceloną. „Nie zaskoczyło mnie wyraźne zwycięstwo nad Barçą. Bayern był bardzo zmotywowany, jest teraz w niesamowitym momencie, gra w fantastyczny sposób”. „Co mnie zaskoczyło to, różnica bramek. Bayern jest faworytem do wygrania Ligi Mistrzów od jakiegoś czasu”. 

 

Toshack jest pewien, że „wszystko, co wydarzyło się w tym sezonie wpłynęło na Barçę. Tito Vilanovy nie było kilka razy, to miało wpływ tak jak brak ważnych zawodników… Wszystko to musi być brane pod uwagę”.

 

Nie chciał on krytykować małej reakcji sztabu trenerskiego Barçy (tylko jedna zmiana, w 83 minucie): „Musimy zaufać Tito Vilanovie i jego asystentom, oni najlepiej znają formę zawodników i wiedzą jaki jest przeciwnik. Zawsze chcemy szukać winnych, oni wiedzą co robią i dlaczego to robią”.

 

Dla Toshack jest jasne, że „Barça musi zostać odnowiona, trzeba wprowadzić pewne zmiany w drużynie w następnym sezonie i w przyszłości, aby znowu była faworytem do wygrania Ligi Mistrzów i ligii hiszpańskiej”.

 

Na koniec przyznał, że  „bardzo się cieszy z powodu Juppa Heynckesa, wszystkiego co się dzieje, zdobycie ligi, możliwa wygrana w Pucharze i Lidze Mistrzów. Jeśli wygra Ligę Mistrzów postawi bardzo wysoko poprzeczkę Pepowi Guardiolii. O co więcej może prosić trener, który wygrał ligę, Puchar i Ligę Mistrzów, jeśli to się uda?”.

 

Źródło: Mundodeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB