08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
162dn.22godz.35min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

UEFA zaprzecza karze dla Starka

UEFA zaprzecza karze dla Starka

Dziś pojawiła się informacja, że UEFA ukarała sędziego spotkania PSG – FC Barcelona, który popełnił trzy rażące błędy na Parc des Princes. Jednakże sama Federacja zaprzecza tej informacji i stwierdza, że jest on kandydatem do prowadzenia finału, jeżeli będzie on „hiszpański”.


Chociaż telewizja Esport3 poinformowała, że Komitet Arbitrażowy UEFA ukarał Wolfganga Starka za jego rażące błędy podczas spotkania PSG z FC Barceloną, Federacja stanowczo zaprzecza tym donosom: „Nie ma kary dla Starka”.

 

Według informacji Esport3, Komitet pod przywództwem Pierluigi Coliny uznał, że arbiter popełnił trzy znaczące błędy. Pierwszym i najważniejszym jest fakt, że Stark nakazał kontynuować grę, kiedy Maschrano i Alba znajdowali się poza boiskiem, a FC Barcelona grała w dziewiątkę. Narusza to artykuł 5, do którego odwołał się kataloński klub w proteście.

 

Jednak UEFA stwierdziła, że nie ukarała Starka, a nie został on wydelegowany do prowadzenia rewanżów ćwierćfinału, ponieważ Colina wybrał już sędziów do prowadzenia późniejszych, ważnych meczów rozstrzygających o awansie do finału. Dodatkowo, Federacja rozważa możliwość pojawienia się „hiszpańskiego” finału i wówczas postawienie na tegoż sędziego.

 

Źródło: AS.com

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/04/uefa-zaprzecza-karze-dla-starka/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.