21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.2godz.59min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wiceprezydent Santosu: Neymar zadecyduje, gdzie chce grać

Wiceprezydent Santosu: Neymar zadecyduje, gdzie chce grać

Wszystkie drogi prowadzą Neymara do FC Barcelony. W zastępstwie za chorego prezesa, Luisa Alvaro de Oliveirę, pojawił się jego zastępca Odilio Rodrigues i wypowiedział się w piątek dla „La Xarxa”.

 

Rodrigues przyznaje, że „Barça to wspaniały zespół, gra bardzo ładny futbol i ma wielkich graczy. Barcelona to dobry klub dla Neymara, jeśli taki jest jego wybór”. Dodał, że „wiemy o zainteresowaniu Barcelony oraz, że wykazywano to zainteresowanie już wiele razy. Decyzja jednak należy do Neymara. Ojciec zawsze mówił, że Neymar będzie decydował, gdzie będzie grał”. Sport także przypomina, że kilka dni temu, na spotkaniu, ojciec Neymara powiedział, że jego syn chce przejść do Barçy.

 

Wiceprezes brazylijskiego klubu wyjaśnił także, że „istnieją inne kluby zainteresowane graczem jak powiedział ojciec. Neymar mógłby odegrać dużą rolę w Barcelonie z takimi wielkimi zawodnikami jak Messi, Iniesta i inni”. Ponadto dodał, że „Santos rozpoczął negocjacje z ojcem gracza, na temat odnowienia jego kontraktu z klubem. Marzeniem naszym jest aby odnowił z nami kontrakt. Pokazujemy to zarówno zawodnikowi jak i ojcu, ale rozumiemy, że jest nam bardzo trudno konkurować finansowo wobec zespołów takich jak Barça. Nasza sytuacja jest ciężka, ale nadal się staramy przedłużyć kontrakt z Neymarem”.

 

Źródło: Sport.es

 

 

 

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/04/wiceprezydent-santosu-neymar-zadecyduje-gdzie-chce-grac/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.