Wrócą czarne stroje Barçy

Wrócą czarne stroje Barçy

Wygląd pierwszego i drugego zestawu strojów FC Barcelony wydaje się być już oczywisty i klarowny. Nadal niewiadomą pozostaje jednak trzeci komplet i wiele wskazuje na to, że kataloński klub wróci do koloru czarnego z małymi innowacjami.


Od jakiegoś czasu w internecie krążą zdjęcia pierwszego i drugiego zestawu strojów FC Barcelony na sezon 2013/14. Informacje na ten temat są bardzo klarowne i spójne, więc wszystko wskazuje na to, że zostaną potwierdzone podczas oficjalnej prezentacji. Brakuje jednak nadal trzeciego kompletu.

 

Jak informuje Sport, który dodał do projektów również trzeciego zestawu, będzie on w kolorze czarnym, jaki kibice FC Barcelony już znają z poprzednich sezonów. Co ciekawe, Nike uważa, że ten kolor cieszył się ogromną popularnością i przyniósł sukces w sprzedaży.

 

Jeżeli chodzi o jedyną innowację w trzecim komplecie strojów, należy zwrócić uwagę na żółte pasy wzdłóż rękawa oraz boków koszulki. Ma być to jedyna zmiana w porównaniu do czarnych strojów z lat ubiegłych. Nieznacznie zmieni się także wygląd kołnierzyka.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB