01.12.2022, g. 20:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Japonia vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.37min.
18.50 X4.50 21.40 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Zubi: Wycofanie kary Ibrahimovica będzie precedensem

Zubi: Wycofanie kary Ibrahimovica będzie precedensem

Dyrektor sportowy FC Barcelony, Andoni Zubizarreta, wypowiedział się przed wylotem zespołu do Paryża, gdzie jutro odbędzie się spotkanie w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z miejscowym PSG.


„Powrót Tito ponownie jest synonimem normalności”, powiedział Zubizarreta na temat wyjazdu trenera razem z drużyną do Paryża. „Ten zespół jest przyzwyczajony do takich sytuacji i traktują je z męstwem, a nawet elegancją. Powrót jest bardzo dobrą wiadomością”, kontynuował na temat Tito i Abidala oraz dodał: „W końcu będziemy grać w piłkę nożną”.

 

Dyrektor sportowy FC Barcelony wyraził także niezadowolenie na temat decyzji UEFA, dzięki której Zlatan będzie mógł jutro zagrać: „Cofnięcie kary Ibrahimovica będzie precedensem„. Na temat PSG, stwierdził: „To będzie trudne, może kiedy mówię, nikt mi nie wierzy, ale mają indywidualną i zbiorową jakość. Będą dużo wymagać”.

 

„Mają wiele talentów we wszystkich formacjach i są doświadczeni. Nie będą się bać. Wszystko może zadecydować się w jednym momencie”, kontynuował. Zubizarreta chciał także podkreślić znaczenie La Liga: „Liga wydaje się być niemal zapomniana, ale w sierpniu była postrzegana, jako rozgrywk najważniejsza. Jesteśmy na górze tabeli w stanie bardzo dobrym, ale jak widzieliśmy w sobotę, każdy zespół gra o życie na tym etapie sezonu”.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.