01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19395dn.-7godz.-16min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alexis Sánchez: W przyszłym sezonie będę grał dla Barçy

Alexis Sánchez: W przyszłym sezonie będę grał dla Barçy

Chilijczyk – Alexis Sánchez pojawił się na piątkowej konferencji prasowej i powiedział, że w przyszłym sezonie będzie nadal grał dla Barçy, ponieważ taka jest wola jego samego i całego klubu.


„Klub chce kontynuować ze mną współpracę, a ja jestem bardzo szczęśliwy z możliwości bycia tutaj”, powiedział Chilijczyk. „Tutaj oczekują ode mnie więcej. Ja jestem zadowolony z tego, co już pokazałem, le oczywiście mogę dać z siebie więcej”, dodał. Ponadto Alexis Sánchez powiedział, że nigdy nawet nie myślał o odejściu. „Nie zawsze udaje się wszystkiego pokazać, ale w przyszłym sezonie mam nadzieję stać się jeszcze lepszym.”

Konkurencja w linii ataku

Alexis, który rozegrał w tym sezonie w sumie 27 ligowych spotkań, wypowiedział się na temat wpływu innych osób na zespół w tym sezonie. „Są ważni zawodnicy, jak Villa, Tello i Pedro, którzy naprawdę dobrze spisują się w ataku”, przyznał Chilijczyk, który mówił również o wpływie klubu ba jego życie. „Gra w Barçy jest powrotem do gry w piłkę. Tutaj nauczyłem się nowych rzeczy. Staram się to wszystko zapamiętać i w przyszłym sezonie zagrać lepiej”, powtórzył.

Dobre zakończenie ligi

Jednym z głównych celów Alexisa Sáncheza jest zakończenie rozgrywek ligowych, wygrywając dwa ostatnie spotkania z Espanyolem i Màlagą. „Spotkanie z Espanyolem jest dla nas bardzo ważne. Barça zawsze chce wygrywać, a teraz czeka ją pojedynek z trudnym przeciwnikiem”, powiedział Chilijczyk, który po raz pierwszy wygrał ligę z Barçą. „To zwycięstwo było dla nas ważne w tym sezonie. A sytuacja naszego trenera i Abidala dała nam dodatkową motywację”, zakończył.

 

Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/05/alexis-sanchez-w-przyszlym-sezonie-bede-gral-dla-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.