31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.1godz.36min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Busquets: Staramy się wygrać każdy mecz

Busquets: Staramy się wygrać każdy mecz

Sergio Busquets odpowiada na słowa Mourinho skierowane przeciwko Inieście i zapewnia, że nie wpłyną one w żaden sposób na zawodnika.

 

Sergio Busquets na konferencji prasowej powiedział między innymi o zbliżającej się mistrzowskiej koronacji, przyszłości Puyola, możliwych tytułach, rozczarowaniu Ligą Mistrzów i kontuzji, która go dopadła w tym sezonie.

 

Uwagi Mourinho: „Mourinho jest jedynym człowiekiem, który zawsze ma coś do powiedzenia”.

 

Puyol: „Widzę jak dobrze idą postępy w jego powrocie do zdrowia oraz, że chce jak najszybciej wrócić do gry. Zawsze się stara ponieważ chce się wyleczyć tak szybko jak tylko to jest możliwe. To całkiem normalne. Zaprzeczył plotką na temat transferu. Chciałbym, żeby grał dla Barçy jeszcze przez wiele lat”.

 

Kontuzja: „Jest już lepiej, ponieważ oszczędzałem się. Uraz jest skomplikowane, ponieważ są dni, kiedy myślę, że wczoraj było lepiej. Pierwsze problemy zaczęły się już pod koniec stycznia i początkiem lutego. Obecnie czuję się już lepiej. Mimo, że nie występuję to staram się być razem z drużyną. Mam nadzieję, że wkrótce zagram w spotkaniu ligowym”.

 

Niepewny Puchar Konfederacji: „Jestem tego świadomy. Mam nadzieję, że będzie poprawa. Wszystko poszło znacznie lepiej niż się spodziewaliśmy. Kiedy nadejdzie czas, myślę, że będę gotowy, jeśli nie na 100% to prawie”.

 

Mistrzowska feta: „Oczywiście czekamy na nią, ale to będzie długi tydzień i nie można już myśleć o tym, że mamy tytuł. Jeśli będzie taka możliwość to chcemy świętować na ulicach miasta”.

 

Czy ludzie są rozczarowani? „Wszyscy Katalończycy chcą sukcesów, chcą mieć co świętować. Ludzie z klubu i kibice dają nam to na co zasługujemy. Liga jednak jest równie ważnym osiągnięciem”.

 

100 punktów w Lidze: „Staramy się wygrać każdy mecz. Taki jest nasz cel. Jednak liczba 100 punktów na naszym koncie z pewnością będzie ładnie się prezentować. Chciałbym powiedzieć wiele o tym zespole. Tito i Abidal są wielcy”.

 

Jak nastroje po Lidze Mistrzów? „To bardzo trudne. Nie rywalizujemy sami. Mogło nam pójść o wiele lepiej. Nie udało się zdobyć wszystkiego, zespół przegrał.

 

Przyszłość Barçy, Valdésa i Puyola: „Cały czas nie jestem w stanie tego ogarnąć. Wszystko dzieje się w przeciągu roku. Victor powiedział co miał do powiedzenia na temat swojej przyszłości, a Barça nadal będzie sobą, tylko, że z nieco innymi graczami”.

 

Źródło: As.com

mainXX:/2013/05/busquets-staramy-sie-wygrac-kazdy-mecz/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.