04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.6godz.46min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Cristian Tello dla Barça TV

Cristian Tello dla Barça TV

Młody skrzydłowy FC Barcelony, Cristian Tello, rozegrał bardzo dobre spotkanie z Betisem Sewilla. Katalończyk zaraz po meczu na Camp Nou pojawił się w programie Barça TV, gdzie wypowiedział się na temat wielu kwestii.


Cristian Tello wypowiedział się na temat swojej roli w drużynie po zwycięstwie z Betisem: „Miałem trzy spotkania bez grania i jestem zadowolony z mojej pracy dzisiaj. Wielka szkoda, że nie udało mi się wykorzystać mojej szansy. Jestem zadowolony, szczególnie z fanów, którzy zachęcali mnie do walki z każdym meczem. Jestem w najlepszym zespołem na świecie i wierzę w siebie. Zawsze jest coś do poprawy, ale jestem bardzo zadowolony z mojego występu”.

 

Skrzydłowy mówił również o braku młodzieży w ostatnich spotkaniach: „To są decyzje trenera. Czułem się źle, że nie mogłem grać w półfinale z Bayernem Monachium, ale będę pracował dalej. Każdy, kto chce grać we wszystkich meczach, a znam takich wielu, to wie, że nie można tak. Byłem tu całe życie, z Montoyą, Bartrą i kiedy zaproponowano mi powrót do Barçy B, to nie chciałem. Teraz zbieramy owoce tego wysiłku”.

 

Zespół: „Mieliśmy kilka okazji, ale nie wykorzystaliśmy ich. Byłem zaskoczony, że przegrywaliśmy, ale udało się nam ich pokonać. Czuliśmy się swobodnie”.

 

Messi: „To zawsze dobra wiadomość, kiedy wiemy, że gramy. Było to dla nas znaczące osłabienie w meczu z Bayernem. Dziś zagraliśmy dobry mecz, kiedy go nie było, a potem pomógł nam dużo. Jest najlepszy na świecie i to widać, kiedy jest na boisku”.

 

La Liga: „Im szybciej wygramy tym lepiej dla nas”.

 

Porównania do Henry”ego: „Mam dużo pasujących rzeczy do Henry”ego”.

 

Źródło: AS.com

mainXX:/2013/05/cristian-tello-dla-barca-tv/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.