31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.8godz.51min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

David Luiz na szyczycie listy życzeń

David Luiz na szyczycie listy życzeń

Opcja Thiago Silvy jest niemożliwa do spełnienia, ale jak dotąd nikt nie wypada z listy życzeń FC Barcelony.

 

Brazylijski środkowy obrońca, David Luiz, stał się jednym, z priorytetów transferowych, ponieważ według sztabu szkoleniowego jego technika bardzo przypomina styl gry Barçy, jest młody i podpisanie kontraktu z nim nie byłoby w jego przypadku tak trudne, jak to było z jego rodakiem Thiago Silvą. Jak dotąd zarząd nie wykreślił żadnych nazwisk z listy życzeń, a niektórzy nie ukrywają radości z pozycji Davida Luiza na niej.

 

Jak dotąd, zarówno Iñigo Martínez jak i Belg Vincent Kompany, który nie wyrażał chęci kontynuowania gry w City, nadal pozostają w kręgu zainteresowań. W przypadku angielskiego klubu wszystko zależy od przybycia nowego trenera, którym zdaje się, że będzie Manuel Pellegrini. Niektóre brytyjskie media podają, że pomimo decyzji Kompanego odnośnie opuszczenia klubu, nie pewne jest wystawienie go przez Manchester City na rynek transferowy.

 

Opcja Iñigo Martíneza

 

Kolejny kandydat, który wydaje się być bardzo cennym wzmocnieniem jest Sebastian Iñigo Martínez. Jest on jednym z ulubieńców Tito Vilanovy i był on już na jego liście życzeń przed rozpoczęciem obecnego sezonu.

 

W każdym razie przy transferze Thiago Silvy, który jest uniemożliwiony przez wysoką kwotę to mimo wszystko David Luiz jest najlepszym kandydatem na pozycję środkowego obrońcy.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2013/05/david-luiz-na-szyczycie-listy-zyczen/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.