03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
3dn.20godz.34min.
12.62 X3.50 22.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Dziś poznamy datę prezentacji Neymara

Dziś poznamy datę prezentacji Neymara

Neymar jest już zawodnikiem FC Barcelony, ale teraz czekają go jeszcze testy medyczne, podpisanie kontraktu oraz prezentacja na Camp Nou. Dziś poznamy dokładną datę przylotu brazylijskiego napastnika do stolicy Katalonii.


Prognozuje się, że Neymar pojawi się w Barcelonie 3 lub 4 czerwca. 2 dnia tego miesiąca reprezentacja Brazylii rozegra na Maracaná spotkanie towarzyskie z Anglią. Zaraz po tym meczu napastnik miałby wsiąść w samolot i udać się do Katalonii. Idealnym dniem w tym planie byłby właśnie wtorek.

 

Jednakże jak dowiedziało się Mundo Deportivo, FC Barcelona jest otwarta na możliwość, że prezentacja zostanie opóźniona i wystąpi po zakończeniu udziału reprezentacji Brazylii w Pucharze Konfederacji, który odbędzie się od 15 do 30 czerwca w ich kraju.

 

FC Barcelona będzie konsultowała się z CBF (Brazylijską Federacją Piłkarską), aby ustalić z nimi datę przylotu Neymara, który musi przejść testy medyczne, podpisać kontrakt i zostać zaprezentowany na Camp Nou. Dziś do stolicy Katalonii wraca natomiast Raül Sanllehí, który ponosił ciężar negocjacji przy transferze cracka Santosu.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/05/dzis-poznamy-date-prezentacji-neymara/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.