Edmilson: Neymar może być dla Barçy nowym Ronaldinho

Edmilson: Neymar może być dla Barçy nowym Ronaldinho

Były zawodnik FC Barcelony – Jose Edmílson – udzielił wywiadu, w którym mówił m.in. o tym, że Neymar mógłby bardzo pomóc Barcelonie i Messiemu pod względem ofensywnym.


„Neymar chce przyjść i zagrać w Europie. Jest to bardzo skromny i skupiony na swojej pracy chłopak. Sądzę, że gdyby przeszedł do Barçy zyskałby sobie miłość fanów”, stwierdził Edmílson.

„Messi i Neymar razem mogą zrobić wiele wspaniałych rzeczy. On ma charakter bardzo podobny do Ronniego – grę w piłkę traktuje jako zabawę. Na boisku jest bardzo wesoły i spontaniczny. Nie jest zobowiązany do pobijania kolejnych rekordów, jak ma to miejsce w przypadku Messiego. Dlatego właśnie może dokonać wielkich rzeczy”, przyznał były gracz Barçy.

 

Edmílson wierzy, że Neymar może być dla Barcelony nowym Ronaldinho i zechce przyjechać do Europy tak szybko, jak będzie to tylko możliwe. „W Brazylii zrobił już wszystko i tam nie ma już dla niego żadnych wyzwań. Gdy przyjdzie do Barçy, przyniesie dobre wyniki.”

 

Przed spotkaniem Barçy z Bayernem twierdzi, że Katalończycy mogą odrobić wynik. Musza być jednak silni i zmotywowani. „Nadal uważam, że ten klub może dokonać remontady. Choć będzie to trudne i skomplikowane, to o takim zespole jak Barça można powiedzieć, że ma możliwości i warto w niego wierzyć.”

 

„Bardzo chciałbym grać w tym zespole. Chciałbym dzisiaj pomóc Barçy w obronie”, powiedział i następnie dodał, że zawodnicy muszą wierzyć w remontadę. „Statystyki pokazują, że ten zespół może zdobyć cztery bramki, a Messi może rozegrać swoje najlepsze spotkanie w tym sezonie. Barça powinna dać z siebie 200%.”

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB