31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.16godz.17min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Garcia nie zamyka drzwi przed Barçą

Garcia nie zamyka drzwi przed Barçą

Obecny trener Maccabi Tel Aviv, Óscar Garcia Junyent, który nie spędzi kolejnego sezonu w Izraelu, wypowiedział się w wywiadzie dla Esports COPE na temat swojego ewentualnego powrotu do Barcelony.

 

„Cokolwiek przyjdzie, przyjdzie. Jestem pełen szacunku dla wszystkich trenerów z obowiązującymi kontraktami i dlatego też nie chcę rozmawiać o takich hipotezach, będzie jeszcze czas, żeby o tym porozmawiać”, mówił Garcia, który dodał jeszcze, że „spędziłem w tym klubie kawałek swojego życia, dwa bardzo udane lata w drużynie młodzieżowej, praca szła bardzo dobrze. Uznałem jednak, że mój czas z tym zespołem dobiegł końca i musiałem zrobić krok naprzód”.

 

Kataloński trener przyznaje, że jest w dobrych stosunkach z obecnym prezydentem FC Barcelony, Sandro Rossellem: „Tak, nasze relacje są w porządku, nigdy zresztą nie miałem z nikim problemów”.

 

Junyent powiedział także kilka słów na temat piłkarzy, który są bacznie obserwowani przez wszystkich w ostatnim czasie, Deulofeu i Neymara: „Deulofeu jest zawodnikiem, który musi grać i występować regularnie. Wierzę, że może on kiedyś zostać wielkim piłkarzem i dlatego musi grać jak najwięcej. Jeśli chodzi zaś o Neymara, jestem pewien, że będzie on ogromnym wkładem w grę drużyny”.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2013/05/garcia-nie-zamyka-drzwi-przed-barca/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.