Klub chciałby, aby Valdés podjął decyzję do 30 czerwca

Klub chciałby, aby Valdés podjął decyzję do 30 czerwca

Zamiarem katalońskiego klubu jest jak najszybsze spotkanie się z agentem piłkarza – Ginésem Carvajalem – aby z pierwszej ręki dowiedzieć się o zamiarach bramkarza. Sytuacja, gdy zawodnik chciałby kontynuować występy w Barçy jeszcze przez jeden rok, czyli do czasu zakończenia kontraktu – 30 czerwca 2014 roku jest jednak mało realna, gdyż sam piłkarz powiedział, że nie chce odnowić kontraktu z Barceloną.


W każdym razie, klub będzie chciał otworzyć drzwi bramkarzowi tego lata, ale jasne jest, że nie za wszelką cenę, ponieważ zawodnik ma wielką wartość rynkową, więc jeden z najlepszych bramkarzy na świecie nie powinien odchodzić za darmo.

Dlatego spotkanie z Carvajalem ma wyjaśnić, czy zawodnik odejdzie tego lata, a tym samym nie wypełni kontraktu, kończąc wcześniej umowę.
Pragnieniem Barcelony było dokonanie spotkania w ciągu kilku najbliższych dni, ale sytuacja z transferem Neymara sprawiła, że rozmowę przełożono na wtorek.

 

Sytuacja w bramce Barcelony jest sprawą priorytetową, dlatego problem z Valdésem powinien być rozwiązany jak najszybciej. Dlatego celem klubu jest poznanie przyszłości bramkarza przed rozpoczęciem Pucharu Konfederacji w dniu 15 czerwca.

 

Jasna sytuacja do 30 czerwca pozwoliłaby klubowi na większe pole do manewru, w przypadku decyzji Valdésa o opuszczeniu klubu tego lata i tym samym dałaby możliwość na podpisanie kontraktu z jednym może dwoma nowymi bramkarzami, którzy godnie zastąpiliby Hiszpana w bramce.

Oczywiste jest więc, że Valdés powinien jak najszybciej zadecydować o swojej przyszłości, aby nie pozostawić Barcelony w niezręcznej sytuacji.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB