Klub nie wyjaśnił jeszcze przyszłości Valdésa i Abidala

Klub nie wyjaśnił jeszcze przyszłości Valdésa i Abidala

Toni Freixa powiedział, że plan sportowy na najbliższy sezon jest optymalny i Barça będzie mieć „najlepszy zespół”, aby rywalizować z innymi drużynami.

 

Toni Freixa nie wyjaśnił szczegółowo przyszłości zespołu, powiedział, że „plan na następny sezon jest optymalny i Barça będzie mieć najlepszą drużynę do rywalizacji w przyszłym roku”.

 

Prawdopodobne jest, że tego lata będzie więcej działań na rynku transferowym w porównaniu do ubiegłego roku, ale Freixa nie chciał mówić o prowadzonych negocjacjach, ponieważ mogłoby to podnieść lub obniżyć cenę zawodników zarówno tych, których klub chce kupić jak i tych, których chce sprzedać.

 

W sprawie Valdésa Freixa stwierdził jedynie, „że do momentu zakończenia kontraktu Valdés jest graczem Barçy”.

 

Na temat Abidala powiedział, że Francuz otrzymał ofertę z klubu, na którą jeszcze nie odpowiedział i że na pewno uzyskają tą odpowiedz na spotkaniu obrońcy z prezydentem Rosellem, które odbędzie się w najbliższych dniach.

 

Na końcu powiedział, że klub nie spodziewa się, że niektórzy członkowie sztabu szkoleniowego odejdą, aby dołączyć w przyszłym sezonie do Bayernu Guardiolii.

 

Źródło: Sport.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB