08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
163dn.0godz.53min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Londyn zdumiony ceną za Alcántarę

Londyn zdumiony ceną za Alcántarę

Byli piłkarze, włodarze klubów i federacji wątpili w informacje publikowane przez Mundo Deportivo czy RAC1, że klauzula wykupu tak dobrego pomocnika, jakim jest Thiago Alcántara jest taka niska.

 

Niektórzy zawodnicy, dawniej związani z piłką nożną jak Davor Šuker (Chorwacja), Zbigniew Boniek (Polska), Dejan Savićević (Czarnogóra) i Boris Mihailov (Bułgaria), nie mogą zrozumieć, że nie pozwala się Thiago bardziej zabłysnąć w klubie.

 

Jednak 18 milionów dla niektórych wydaje się być już dość znaczną kwotą, jak dla Umberto Gandiniego (Milan), który uważa, że w obecnej sytuacji, w jakiej znajduje się mocno zadłużona piłka nożna, to dużo pieniędzy: „Taka oferta dostępna jest tylko dla nielicznych. Mnie by satysfakcjonowała, mnie też by mogli tak zakontraktować”, stwierdził.

 

Większość popularnych mediów brytyjskich od wczoraj szeroko komentuje luki w umowie Thiago, którym interesują się takie kluby jak Manchester United, City i Chelsea.

 

Zakontraktowanie Neymara spowoduje, że Iniesta i Cesc będą działać mniej w ataku, a to może oznaczać mniej minut gry przydzielanych dla Thiago. Jeśli nie będzie więcej grał w Blaugranie, to nie może liczyć na zaufanie Del Bosque i powołanie go na Mundial w Brazylii. Po Mistrzostwach Europy U21, które odbędą się w czerwcu w Izraelu, które również mogą być dla niego decydujące, Thiago będzie musiał zastanowić się nad swoją przyszłością. 

 

 

Źródło: MundoDeportivo.com

 

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/05/londyn-zdumiony-cena-za-alcantare/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.