López Ufarte: Bayern skopiował styl Barçy

López Ufarte: Bayern skopiował styl Barçy

Roberto López Ufarte analizował odpadnięcie dwóch hiszpańskich zespołów z Ligi Mistrzów – FC Barcelony i Realu Madryt. Poruszył również temat braku Leo Messiego w wyjściowym składzie na Bayern Monachium.


„Mam wrażenie, że Messi czuł ten dyskomfort, a że nie chciał grać, bo po prostu nie mógł. Spotkanie bez Messiego straciło na widowisku”, powiedział Ufarte i dodał także kilka słów o Xavim: „Xavi ma już swój wiek i trzeba zacząć go oszczędzać, dozować mu czas gry. Kadra Barcelony powinna być szeroka”.

 

Na temat gry niemieckiego zespołu, stwierdził: „Bayern skopiował styl gry Barçy” oraz: „Niemcy mają wiele do powiedzenia w nadchodzących latach”. Nawet mówiąc o Realu Madryt poruszył temat FC Barcelony: „Nie jestem Mourinho, czyli trenerem nieustannie szukającym wymówek. Madryt stracił sporo z tym trenerem. Mam nadzieję, że Mourinho wyjedzie do Anglii, a my zapominamy o tym napiętym okresie. Musi być rywalizacja pomiędzy Barceloną i Realem Madryt, bo oba zespoły tego potrzebują, ale to nie może być wojna”.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB