Niepewna przeprowadzka Valdésa do Monaco

Niepewna przeprowadzka Valdésa do Monaco

Niektóre plotki sugerują, że być może Valdés pojawi się w poniedziałek w Monako. Inne natomiast, że w Barcelonie, gdzie miałby sie pojawić już w sobotę po południu.

 

W minionym tygodniu pojawiały się spekulacje na temat ewentualnego porozumienia pomiędzy Valdésem a Monaco. Teraz wydaje się, że sprawy stają się bardziej poważne. Francuska Agencja Prasowa oraz Eurosport powołują się na źródła bliskie Monaco, twierdząc, że bramkarz Barcelony dołączy do drużyny z księstwa. Nawiązując do tych samych źródeł mówi się o tym, że bramkarz FC Barcelony jest bliski testów medycznych i podpisania umowy z Monaco. Nie wiadomo jednak czy doszło do porozumienia między klubami.

 

Inne źródła wskazują natomiast, że Valdés nie wybiera się do Monako. Jeszcze inne z kolei mówią o tym, że Vadés udał się na szybki wyjazd już w sobotę, aby przeprowadzić badania lekarskie i być gotowym na mecz z Espanyolem.

 

Dodatkowo z Francji pojawiają się głosy, że do Monaco miałby dołączyć także Radomel Falcao, a Valdés odbędzie testy medyczne we wtorek.

 

Należy pamiętać, że w miniony piątek z Monaco kontrakty podpisali Moutinho i James Rodriguez.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB