21.04.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.16min.
11.85 X3.75 24.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ojciec i agent Andera Herrery o kontrakcie z Barçą.

Ojciec i agent Andera Herrery o kontrakcie z Barçą.
Ewentualne nazwiska na liście transferowej FC Barcelony pojawiają się coraz rzadziej. Ale lawina domysłów nie zatrzyma się na pewno aż do 31 sierpnia, kiedy zamknie się letnie okno transferowe. W tej chwili, niewielu piłkarzy odmówiłoby katalońskiemu klubowi. Obecność jednego zawodnika na Camp Nou jest już prawie pewna – Andera Herrery. 
 
Barcelona interesuje się Anderem Herrerą, zawodnikiem Athletic Club, którego transfer przewidywany jest na jak najszybszy termin. Jak podało radio COPE Esports, źródła blisko współpracujące z otoczeniem piłkarza: menadżer i ojciec zawodnika spotkał się z zarządem Barcelony już parę dni temu. 
 
Kilka tygodni wcześniej, również w radio COPE ,Ander Herrera powiedział: „dla mnie Barcelona to mocne słowo. Na wszystkich pozycjach, a przynajmniej na mojej, miejsca są już zapełnione. To, że tak ważni ludzie jak Andoni Zubizarreta czy Bielsa o mnie wiedzą, jest dla mnie bardzo ważne i doceniam to”.
 
Ander Herrera jest młodym, 23-letnim pomocnikiem Athletic Club. Jest synem byłego zawodnika i sekretarza technicznego Realu Saragossa – Pedro Maríi Herrery Sancristóbala. Piłkarz ma 182 cm wzrostu i jeśli przejdzie do Barçy, to grając na swojej pozycji, może od czasu do czasu odciążyć Xaviego Hernándeza.
 
 
Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

FC Barcelona - Valencia CF

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

27/04/2024 / 14:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/05/ojciec-i-agent-andera-herrery-o-kontrakcie-z-barca/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.