29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.49min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pedro: Mam nadzieję, że zostanę.

Pedro: Mam nadzieję, że zostanę.
Pedro Rodríguez bardzo przeżył ten sezon. W niektórych momentach wypadał lepiej niż zwykle, w innych sprawiał wrażenie nieobecnego. W rozmowie na konferencji prasowej, już na początku obiecał, że powróci do swojej najlepszej formy w przyszłym sezonie. Jest też podekscytowany perspektywą grania z Neymarem na Camp Nou.
 
Zdobyć 100 punktów: 
 
To cel, który jest w naszych głowach, jesteśmy bardzo zmotywowani by go osiągnąć. To będzie trudne, ale spróbujemy. 
 
Analiza sezonu: 
 
Jestem szczęśliwy z powodu wygranej ligi i z wysiłku jaki włożyła w ten cel cała drużyna. Być może, chciałbym aby mój osobisty wkład w zwycięstwa był trochę wyższy. Chcę utrzymać zaufanie trenera do mnie na następny rok, jeśli wciąż tu będę. Chcieliśmy wygrać ligę, której trofeum jest najważniejszym naszym pucharem. W ciągu pięciu lat zdobyliśmy go czterokrotnie, co dowodzi, jak spójny jest zespół. 
 
Przyszłość: 
 
Zobaczymy, co się stanie na koniec sezonu, ale się nie martwię. Będzie jeszcze czas na to, by pomówić o mojej przyszłości. Nigdy nie wiesz, co może się zdarzyć. Chcę tu zostać, w tym wielkim klubie ze wspaniałymi piłkarzami. Jestem spokojny o sytuację w jakiej się znajduję i mam nadzieję, że mogę zostać, ale nie wiemy co się stanie w przyszłości. 
 
Napastnicy: 
 
Zawsze jest wiele dyskusji na temat napastników, bo to tam rozgrywa się akcja. Atakujący mają zdobywać bramki, tak jak Messi i Villa, ale to normalne, że drużyna oczekuje też tego od innych. Zawsze staram się pomóc drużynie, tak jak Alexis lub El Guaje. Grałem gorzej, niż w poprzednich latach, ale będę lepszy w następnym roku, jestem tego pewien.
 
Neymar: 
 
Barça zawsze miała najlepszych zawodników na świecie, takich jak Eto”o, Henry czy Ibrahimović. Byłbym zachwycony, jeśli by tu przeszedł. Dodałby więcej jakości i uczyniłby drużynę mocniejszą. Mam nadzieję, że kontrakt zostanie podpisany, jestem pewien, że zaadaptowałby się bardzo szybko. Mógłbym się od niego wiele nauczyć. 
 
Casillas: 
 
Wszystko co zrobił udowodni, że nie może być odsuwany. To wstyd widzieć go na ławce z powodu niejasnej decyzji trenera. Zawsze życzymy mu jak najlepiej. Mam nadzieję, że pomoże reprezentacji kraju w Pucharze Konfederacji.
 
Finał Copa del Rey:
 
Wszystko się może zdarzyć. Real jest faworytem, ale Atlético też ma dobrych zawodników i mogą sprawić niejeden problem. To szkoda, że nas tam nie ma, ale obydwu zespołom życzymy powodzenia. 
 
 
Źródło: AS.com

mainXX:/2013/05/pedro-mam-nadzieje-ze-zostane/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.