29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.5godz.1min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Piqué: Ta wygrana prawie daje nam mistrzostwo

Piqué: Ta wygrana prawie daje nam mistrzostwo

Środkowy obrońca FC Barcelony, Gerard Piqué, wypowiedział się po wygranej z Betisem Sewilla na Camp Nou. Defensor uważa, że trium w dzisiejszym spotkaniu znacznie przybliżył zespół do triumfu w La Liga.


Gerard Piqué uważa, że wygrana z Betisem Sewilla sprawiła iż FC Barcelona jest bardzo blisko zdobycia Mistrzostwa Hiszpanii, ale „wciąż nie można celebrować”. „Ważne było, aby wygrać. To było zwycięstwo, które prawie daje nam La Liga. Zagraliśmy wielki mecz, ale mieliśmy pecha w pierwszej połowie, bo straciliśmy dwie bramki, ale w drugiej było lepiej”, kontynuował.

 

Defensor został również zapytany o swoją ostatnią wymianę słowną między nim a Tito Vilanovą, gdzie chodziło o przeprowadzenie radykalnych zmian w klubie. Trener wówczas stwierdził, że powinien sam Piqué uważać, bo zmiany mogą dotyczyć niego. „Nie ma między nami problemu”, stwierdził Katalończyk i dodał: „Szanuję trenera ponad wszystko”.

Sytuacja ze zmianami w klubie: Myślę, że moje wypowiedzi zostały wyolbrzymione. Powiedziałem, że decyzja musi zostać podjęta, jak co lato. Musimy zacisnąć zęby i wrócić do bycia najlepszym, bo teraz nie jesteśmy takimi w Europie. Musimy zrobić krok do przodu, bo jesteśmy teraz krok do tyłu.

Przegrana z Bayernem: To był dla nas cios, ale nadal mamy do zdobycia La Ligę. Wciąż rozgrywki nie zostały zamknięte i nie możemy świętować.

Messi: Każdy z nas wie, kim jest Messi. On jest dla nas najlepszy i będzie nadal przez długi czas.

 

Źródło: AS.com

mainXX:/2013/05/pique-ta-wygrana-prawie-daje-nam-mistrzostwo/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.