31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.18godz.53min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

RAC1: Wstępne rozmowy między Thiago i Realem Madryt

RAC1: Wstępne rozmowy między Thiago i Realem Madryt

W programie Tu dirás na antenie RAC1 ujawniono, że Thiago Alcántara, za pośrednictwem swojego agenta, odbył wstępne rozmowy z Realem Madryt.

Mazinho, ojciec piłkarza, wyraził zgodę na odbycie takiej rozmowy przez pośrednika. Spotkanie z przedstawicielem Realu Madryt odbyć się miało w czwartek, a jego celem było poznanie czy zainteresowanie Blancos reprezentantem Hiszpanii faktycznie ma miejsce.

To był jedynie kontakt z klubem, jednak wiadomość nie może pozostać bez echa. W Madrycie otwarcie mówi się o tym, że gdyby była taka możliwość, staranoby się ściągnąć do siebie obiecującego zawodnika. A 18 milionów euro to śmiesznie niski koszt w porównaniu do umiejętności Thiago.

Ewentualne sprowadzenie utalentowanego pomocnika może dodać tylko plusów osobie Florentino Péreza w oczach madridistas. Jeśli faktycznie doszłoby do takiego wzmocnienia przed najbliższym sezonem, mielibyśmy do czynienia z najgłośniejszym odejściem z Barcelony do Madrytu od czasu transferu Luísa Figo.

Zawodnik kuszony jest także ofertami z Premier League, która osobiście jemu samemu wydaje się atrakcyjnym miejscem do gry.

Źródło: Mundo Deportivo

 

mainXX:/2013/05/rac1-wstepne-rozmowy-miedzy-thiago-i-realem-madryt/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.