RAC1: Wstępne rozmowy między Thiago i Realem Madryt

RAC1: Wstępne rozmowy między Thiago i Realem Madryt

W programie Tu dirás na antenie RAC1 ujawniono, że Thiago Alcántara, za pośrednictwem swojego agenta, odbył wstępne rozmowy z Realem Madryt.

Mazinho, ojciec piłkarza, wyraził zgodę na odbycie takiej rozmowy przez pośrednika. Spotkanie z przedstawicielem Realu Madryt odbyć się miało w czwartek, a jego celem było poznanie czy zainteresowanie Blancos reprezentantem Hiszpanii faktycznie ma miejsce.

To był jedynie kontakt z klubem, jednak wiadomość nie może pozostać bez echa. W Madrycie otwarcie mówi się o tym, że gdyby była taka możliwość, staranoby się ściągnąć do siebie obiecującego zawodnika. A 18 milionów euro to śmiesznie niski koszt w porównaniu do umiejętności Thiago.

Ewentualne sprowadzenie utalentowanego pomocnika może dodać tylko plusów osobie Florentino Péreza w oczach madridistas. Jeśli faktycznie doszłoby do takiego wzmocnienia przed najbliższym sezonem, mielibyśmy do czynienia z najgłośniejszym odejściem z Barcelony do Madrytu od czasu transferu Luísa Figo.

Zawodnik kuszony jest także ofertami z Premier League, która osobiście jemu samemu wydaje się atrakcyjnym miejscem do gry.

Źródło: Mundo Deportivo

 


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB