04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.21godz.51min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Raúl: Barcelona interesowała się mną dwa razy

Raúl: Barcelona interesowała się mną dwa razy

Raúl González udzielił ostatnio wywiadu dla „World Soccer”, w którym wypowiedział się na temat jego odejścia z Realu Madryt i przyznał, że podczas jego kariery Barcelona była zainteresowana nim dwukrotnie.

 

Gdy Raúl grał w Realu, interesowały się nim czołowe kluby europejskie jak Juventus czy Barcelona. Hiszpański piłkarz jest świadomy tego, że jego rozstanie z Realem nie było najlepsze. Jednak co ciekawe podczas rozmowy z dziennikarzem stwierdził, że Juventus chciał go pozyskać trzy razy, jednak Raúl nie chciał przenosić się do Turynu. Do Madrytu wpływała również dwukrotnie oferta z Barcelony, jednak Hiszpan nigdy nie miał w planach zmiany barw, czuł się bardzo dobrze w Madrycie, gdyż to był jego dom i tam mieszkała jego rodzina i bliscy.

 

Zapytany o praca oto, z jakim trenerem pracowało mu się najlepiej stwierdził, że byli nimi Valdano i Capello. „Obaj różnią się bardzo od siebie, Capello był typowym włoskim trenerem, zawsze był bardzo poważny, był profesjonalistą Valdano dał mi możliwość zadebiutować w Realu, wolał rozmawiać z zawodnikami, był bardzo serdeczną osobą”, stwierdził.

 

Źródło: AS.com

mainXX:/2013/05/raul-barcelona-interesowala-sie-mna-dwa-razy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.