3dn.4godz.32min.

Remontady w obecnym sezonie

FC Barcelona w bieżącej kampanii już nie raz odwracała wynik z przegranej ku zwycięstwu. Oto przegląd takich spotkań.

Najbardziej spektakularny powrót na Pizjuán

Pierwsze takie spotkanie miało miejsce już w drugiej kolejce przeciwko Osasunie. Barcelona przegrywała do 74. minuty tego meczu, lecz później dwie bramki strzelił Leo Messi i to Duma Katalonii cieszyła się z trzech oczek. Trzy tygodnie później przeciwko Sevilli było kolejne gorące starcie. Jeszcze w 52. minucie Barcelona przegrywała 0-2, po czym kontaktową bramkę zdobył Cesk. Gdy zbliżało się już do końca meczu bramki zdobyli znowu Cesk oraz David Villa. Wynik? 3-2 dla Blaugrany. Trzecia remontada miała miejsce z  Atlético.  Rojiblancos  prowadzili 0-1, aby ostatecznie przegrać 4-1.

Dwa gole Messiego uratowały również konfrontacje z Granadą, a weekend później bramka Leo oraz Villi pozbawiła złudzeń Sevilli, która prowadziła po bramce Botíi. Ostatnim meczem, który był świetnym powrotem do dobrego wyniku było starcie z Betisem. Ekipa Pepe Mela wychodziła na prowadzenie dwa razy, ale na boisko wszedł niezawodny La Pulga, który ustawił wynik 4-2.

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2013/05/remontady-w-obecnym-sezonie/