Sabella spodziewa się szybkiego powrotu do zdrowia Messiego

Sabella spodziewa się szybkiego powrotu do zdrowia Messiego

Selekcjoner reprezentacji Argentyny, Alejandro Sabella, wyraził pragnienie szybkiego powrotu do zdrowia Messiego po tym jak Barça podała informację, że gracz potrzebuje trzech tygodni, aby wyleczyć kontuzję.

 

Alejandro Sabella powiedział we wtorek, że jego pragnieniem jest, aby Leo Messi zagrał w najbliższym meczu eliminacji do Mistrzostw Świata w Brazylii, który odbędzie się w czerwcu.

 

„Mam nadzieję, że będę mógł liczyć na Lionela. Jeśli tak będzie to ucieszę się. Jeśli nie to będzie to okazja, aby zobaczyć zespół bez niego, ale mam nadzieję, że uda mu się wrócić,” powiedział trener dziennikarzom po powrocie do Argentyny z podróży po Europie, w którą się udał, aby spotkać się z kilkoma zawodnikami.

 

„Leo jest najlepszy na świecie. Jeśli nie zdąży wyzdrowieć będzie to okazja, aby zobaczyć jak zespół gra bez niego. Mamy jeszcze czasu do meczu z Kolumbią,” dodał (spotkanie odbędzie się 7 czerwca).

 

FC Barcelona wydała we wtorek oficjalne oświadczenie podając, że Messi naciągnął mięsień dwugłowy prawego uda i będzie potrzebował trzech tygodni, aby wrócić do zdrowia.

 

Szanse, że Leo będzie dostępny dla trenera na mecz z Kolumbią są niemal zerowe, w tym dniu upłynie niezbędny czas dla gracza na wyleczenie kontuzji.

 

Możliwe, że trzeba będzie również wykluczyć udział zawodnika w meczu z Ekwadorem, który odbędzie się 11 czerwca.

 

Źródło: Sport.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB