29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.39min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sanllehí negocjuje transfer Neymara [aktualizacja]

Sanllehí negocjuje transfer Neymara [aktualizacja]

Raül Sanllehí negocjuje w Brazylii transfer Neymara, jednak trudno będzie o osiągnięcie porozumienia przed decydującym meczem ligowym z Corinthians. Dyrektor Barçy prowadzi obecnie rozmowy w Sao Paulo z Santosem (który posiada 55% praw do zawodnika), grupą DIS (40% praw) i ojcem piłkarza.

Brazylijski ESPN zapewnia, że Santos przystał na ofertę Barcelony, czekamy już jedynie na zgodę pozostałych stron negocjacji. Źródła bliskie Barçy mówią o tym, że pełne porozumienie może zostać osiągnięte już dzisiaj, jednak oficjalnie ogłoszone zostanie dopiero po meczu z Corinthians (19 maja).

Nawet mimo presji ze strony Realu Madryt negocjacje wydają się być wygrane przez Barcelonę, która wcześniej już zawarła z Santosem umowę co do pierwokupu piłkarza i zabezpieczyła się klauzulą odszkodowania gdyby Brazylijczyk został sprzedany do innego klubu – mogliśmy słyszeć dziś w RAC1.

Na wtorek zapowiedziana została konferencja prasowa Neymara. Bardzo prawdopodobne, że pożegnalna.

 

Aktualizacja 22:35 – AgenciaNews: Prezydent Odílio Rodrigues przedstawił dziś szczegóły umowy transferu pomiędzy Santosem a FC Barceloną. Dwóch członków rady (Luis Alvaro – obecny zaledwie telefonicznie oraz Álvaro de Souza) powiedziało „nie”, a pozostała siódemka „tak”. Komisja dała więc zielone światło prezydentowi, aby ten mógł rozmawiać z pozostałymi właścicielami praw do Neymara i wyjaśnić im umowę. Takie posiedzenie ma odbyć się w środę.

 

Informormacje będą aktualizowane na bieżąco.

Źródło: Ara.cat/Własne

mainXX:/2013/05/sanllehi-negocjuje-transfer-neymara/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.