5dn.7godz.50min.
11.33 X5.00 28.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Statystyki z meczu z Betisem

Niedzielny mecz z Betisem, wygrany przez Barcelonę 4:2, był pełen zwrotów akcji. To właśnie lider klasyfikacji La Liga musiał odrabiać straty bramkowe, gdy po pierwszej połowie goście na Camp Nou prowadzili 2:1 z drużyną z Katalonii.

Alexis zdobył pięć bramek i sześć asyst w ostatnich ośmiu występach ligowych. Chilijski napastnik miał udział w 11 z ostatnich 22 zdobytych przez Blaugranę bramek. Alexis zdobywał gole w meczach z Deportivo (2), Mallorką, Athletikiem i Betisem.

Pinto zagrał więcej meczów w lidze w tym sezonie, w porównaniu do poprzedniego. Bramkarz ma na swoim koncie 14 meczów La Liga, jego rekord wynosi 17 – z sezony 2010/11.

Po raz pierwszy w tym sezonie Barça zdobyła dwie bramki z główki w jednym meczu: pierwszą Alexis w 9min. spotkania, drugą Villa w 56.

Barça może wyrównać rekord 100 punktów zdobytych w La Liga, który należy obecnie do Realu Madryt. Aby to osiągnąć Blaugrana musi wygrać wszystkie pozostałe mecze – z Atlético, Valladolid, Espanyolem i Málagą.

Villa, autor bramki wyrównującej 2:2, przerwał złą passe ośmiu kolejnych meczów bez bramki. Poza wczorajszym meczem ostatni raz zdobył gola w meczu ligowym z Rayo (17 marca).

Alves brał udział w każdym z ostatnich dziesięciu zwycięstw.

Piqué i Adriano w meczu z Betisem byli najskuteczniejszymi obrońcami Barcelony – przerwali kolejno 15 i 16 akcji przeciwnika.

Pierwszy, w pełni zagrany mecz Xaviego w La Liga od meczu z Realem Sociedad – 19 stycznia.

Barcelona wykonała 19 strzałów na bramkę, w tym aż 11 było celnych. W porównaniu statystyki Betisu to 5 strzałów, w tym 3 w światło bramki.

Źródło: FCBarcelona.es

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2013/05/statystyki-z-meczu-z-betisem/