16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.24min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Szczegóły kontraktu Neymara [AKTUALIZACJA]

Szczegóły kontraktu Neymara [AKTUALIZACJA]

W ostatnim czasie prezentowaliśmy Wam informacje na temat planu transferowego FC Barcelony według AgenciaNews (tutaj), a dziś to samo konto na Twitterze przedstawia szczegóły transferu Neymara do katalońskiego klubu.


Jak donosi AgenciaNews, Neymar trafi do FC Barcelony już tego lata. Oficjalne ogłoszenie transferu ma mieć miejsce w pierwszym tygodniu czerwca, a brazylijski napastnik ma przylecieć do stolicy Katalonii zaraz po Pucharze Konfederacji w pierwszym tygodniu lipca. Co ciekawe, jego umowa ma obowiązywać do 30 czerwca 2018 roku.

 

AgenciaNews w dniu 24 marca mówiła o tym, że FC Barcelona zakończyła wstępne porozumienie z ojcem Neymara, który jest jednocześnie jego agentem. Warto zaznaczyć, że na ostatnich konferencjach prasowych zawodnik podkreślał, że opuści Santos i uda się do Europy. Wiele dobrych słów z jego strony płynie w kierunku katalońskiego klubu.

 

FC Barcelona nie jest jedynym chętnym klubem, który chce pozyskać Neymara. W kolejce ustawiają się jeszcze angielskie drużyny, Real Madryt czy Bayern Monachium z Pepem Guardiolą na czele. Jeżeli chodzi jednak o niemiecki zespół, to rzecznik Markus Horwick jasno zaznaczył: „Nigdy nie byliśmy zainteresowani Neymarem”.

 

AKTUALIZACJA 14:30 – FC Barcelona i Santos nie wykluczają ogłoszenia transferu zawodnika już w przyszłym tygodniu.

 

AKTUALIZACJA 21:25 – Opera mydlana z Neymarem dobiega końca. W środę podczas spotkania zarządu Santosu zatwierdzono umowę z FC Barceloną. Pełniący funkcję prezydenta brazylijskiego klubu, Odilio Rodrigues, wyjaśnił transakcję zamkniętą 10 maja. Po tym zgromadzeniu ogłoszenie przejścia napastnika na Camp Nou jest już tylko kwestią czasu. Jak informowaliśmy wcześniej, może to nastąpić już w przyszłym tygodniu.

 

Źródło: Własne

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/05/szczegoly-kontraktu-neymara/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.