Szczegóły prezentacji Neymara

Szczegóły prezentacji Neymara

Barça bardzo dokładnie przygotowuje prezentacje brazylijskiego napastnika, która odbędzie się w poniedziałek, 3 czerwca. Klub nie chce przeoczyć żadnego szczegółu.

 

Dla Neymara będzie to niezapomniany, ale również bardzo pracowity dzień. Od 12.00 nie będzie miał chwili wytchnienia. Właśnie o tej godzinie wyląduje prywatny samolot, którym gracz przyleci na lotnisko w Barcelonie. Stamtąd uda się prosto do klubowego biura, gdzie zostanie wykonane pierwsze zdjęcie.

 

O 13.00 Neymar przejdzie odpowiednie badania lekarskie, które odbędą się najpierw w Hospital de Barcelona, a później w centrum medycznym w Ciutat Esportiva.

 

Po krótkiej przerwie na obiad Neymar i Sandro Rosell spotkają się o godzinie 17.00 w gabinecie prezydenta klubu, aby podpisać umowę.

 

Stamtąd gracz trafi na Camp Nou, gdzie o 18.00 zaprezentuje się zgromadzonym kibicom w stroju FC Barcelony. Spodziewane jest wielkie przyjęcie nowego zawodnika Barçy, który możliwe, że powie kilka słów do zgromadzonej na stadionie publiczności.

 

Po tym emocjonującym momencie nastąpi ostatni punkt programu, konferencja prasowa, która odbędzie się w Auditori 1899 o godzinie 19.00.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB