17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.17min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Valdés wybrał Monaco

Valdés wybrał Monaco

Bramkarz FC Barcelony, Víctor Valdés, zadecydował, w jakim klubie chciałby grać w sezonie 2013/14, kiedy to opuści FC Barcelonę. Jego typem zostało francuskie Monaco.


Jak informowaliśmy w ostatnim czasie, Víctor Valdés nie chce kontynuować gry w FC Barcelonie w przyszłym sezonie. Jednak do jego opuszczenia są potrzebne dwa warunki – pierwszy: znaleźć zespół, który go chce, drugi: kataloński klub musi dojść z zainteresowanym do porozumienia.

 

Wydaje się, że pierwszy krok został już podjęty. W ostatnich tygodniach pojawiło się zainteresowanie ze strony francuskiego Monaco, które próbuje przekonać bramkarza i prawie im się to udaje. Prawdą jest, że kiedy Valdés powiedział „chcę wypróbować nowych doświadczeń” miał na myśli zupełnie inną ligę, ale w środę dodał jeszcze, że „chciałbym, aby moje dzieci pozostały w Gavà”. Istnieje taka możliwość, bo przecież pomiędzy miastami kursują samoloty i umożliwiają bardzo szybki transport.

 

Teraz musi nastąpić jednak drugi krok – negocjacje pomiędzy AS Monaco a FC Barceloną. Víctor Valdés nie byłby sam we francuskim klubie, ponieważ miałby dołączyć do niego także Falcao z Atlético Madryt.

 

Źródło: Sport.esKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2013/05/valdes-wybral-monaco/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.